Дата и час: 23 Май 2019, 01:43

Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Porsche се постара Cayman R да изглежда фантастично 
Автор Съобщение
BMW Пристрастен
BMW Пристрастен
Аватар

Мнение Porsche се постара Cayman R да изглежда фантастично
R версията на Porsche Cayman направи своя дебют в Лос Анджелис и максимално впечатли феновете на марката. Cayman R ще стартира официално продажби през февруари 2011 г. и цената му в Германия възлиза на 69,830 евро с ДДС. Този Cayman е по-лек и по-мощен, за разлика от Cayman S.

Изразено в цифри, това означава, че най-новият спортист на Porsche е олекнал с 55 килограма и генерира с 10 к.с. по-голяма мощност.
Супермодела идва с 3,5-литров боксеров двигател, доставящ 330 к.с. В стандартното си оборудване, средноразположения агрегат прави комбинация с шестстепенна механична скоростна кутия. С тази конфигурация, Porsche Cayman R извършва класическият спринт до 100 км/ч за пет секунди.

4,9 секунди дава модела със 7-степенната PDK трансмисия. Посредством опционалният пакет Sport Chrono, Cayman R ускорява от 0 до 100 км/ч за 4,7 секунди.

„R е за responsive (моментално отговарящ на изискванията на водача), R е за refined (изтънчен), но R е за racy (състезателен)“, информира официалната пресинформация.

Независимо от предавателната кутия, Porsche Cayman R развива максимална скорост от 280 км/ч, при среден разход на гориво от 9,7 литра за механичната трансмисия и 9,3 за PDK. При конструкцията на Cayman R са използвани изключително леки материали.

В резултат на което, автомобила разполага със собствена маса от 1295 килограма. Най-леките джанти за сериен модел на Porsche са монтирани именно на Cayman R (19’’ цолови).

Вместо класическият оловен акумулатор, суперспортиста Cayman R може да се похвали с литиево-йонна батерия, заимствана от 911 GT3/GT3 RS и Boxster Spyder.

Окачването е снижило колата с 20 мм по-ниско, забелязваме фиксирано задно крило, а впечатление създават черните „черупки” на огледалата и надписите Porsche над страничните прагове.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

testdrive.bg

http://www.bgbmw.com/viewtopic.php?f=52&t=788&p=9629#p9629

30 Ное 2010, 23:51
Профил
BMW Ентусиаст
BMW Ентусиаст
Аватар

Мнение Re: Porsche се постара Cayman R да изглежда фантастично
Те всички са се побъркали,вече не знам какво трябва да измисли човек за да може марката му да е различна от другите...баси конкурентите не спят :shock:
От М6 G-Power на къде да ходим вече....много много power... :bmw2: :shock:
Това вече е за хора дето се чудят къде да похарчат мръсните пари... :BangHead:

p.s.Много ми харесва това Порше! :YES:

01 Дек 2010, 00:06
Профил
BMW Ентусиаст
BMW Ентусиаст
Аватар

Ааа еб**и цвета :shock: :shock: :shock: :shock:

01 Дек 2010, 13:00
Профил WWW
BMW Любител
BMW Любител
Аватар

Пълна смешка! Четох за тоя Порш в ТопГиър. Еми могат да ми свирнат - ще ми искат 20 бона отгоре, за да я олекотят с 60 кила, да нямам радио, климатик и да си затварям вратата с каишка...тея побъркани ли са??? И на всичкото отгоре - нищо ново по мотор и трансмисия. За тия пари как ли пък няма да си взема Кайман :laughing4:

Изображение

14 Фев 2011, 14:33
Профил
BMW Любител
BMW Любител
Аватар

Точно в стил руски олигарх. Дето си взел вратовръзка за €15 000, след 2 часа я видял в друг магазин за €20 000 и го хванало яд, че е взел евтиното. Абе кайман, кайман, кайман ме гони кайман. :evil6:

14 Фев 2011, 16:53
Профил
BMW Ентусиаст
BMW Ентусиаст
Аватар

t060 написа:
Точно в стил руски олигарх. Дето си взел вратовръзка за €15 000, след 2 часа я видял в друг магазин за €20 000 и го хванало яд, че е взел евтиното. Абе кайман, кайман, кайман ме гони кайман. :evil6:

:muhaha: :muhaha: :muhaha: :muhaha: Абе кайман, кайман, кайман ме гони кайман.

09 Мар 2011, 02:05
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ]