Дата и час: 17 Юли 2019, 13:15

Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Mini предизвика Porsche 
Автор Съобщение
BMW Пристрастен
BMW Пристрастен
Аватар

Мнение Mini предизвика Porsche
Няма шега! Компанията изправя Cooper S срещу 911 Carrera S.

Шефът на MINI USA Jim McDowell изпрати "специално съобщение" до колегата си в Porsche USA Detlev von Platen. Става дума за предизвикателство - директен сблъсък между Cooper S и 911 Carrera S.

"Повечето от вас сигурно знаят, че работих в Porsche цели осем години. Те правят добри коли - аз например имам дванадесет такива. Без съмнение Porsche конструират бързи, спортни возила, с които ще привличате красиви жени, дори когато опада косата ви - убеден съм в това", коментира McDowell в съобщението си до Detlev von Platen.

"Има само едно нещо, което не знам за Porsche - може ли Mini да го победи? Единственият начин да разберем е на пистата!", завършва шефът на MINI USA.

Както вече споменахме, Mini Cooper S (172 к.с.) ще се изправи срещу Porsche 911 Carrera S (385 к.с.). Всеки сам избира своя пилот.

Облогът не е малък - ако Mini победи, McDowell ще носи тениска с надпис: "Ние победихме Porsche" на следващото голямо автомобилно събитие. Ако не успее, шефът на MINI USA ще бъде с тениска с надпис: "Ние не победихме Porsche".

Определена е и датата на автомобилния сблъсък - 21.06.2010 година на пистата Road Atlanta.

Все още няма официален коментар от шефа на Porsche USA.

news.automedia

http://www.bgbmw.com/viewtopic.php?f=52&t=788&p=9629#p9629

09 Юни 2010, 14:38
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ]